Obniżona cena! Taśma do połączeń i narożników wewnętrznych płyt g-k TUFF TAPE (czerwona) Zobacz większe

Taśma do połączeń i narożników wewnętrznych płyt g-k TUFF TAPE (czerwona)

Producent: Center-Flex

Nowy

Dostępność : 24 h

Opis produktu

Cena: 38,99 zł zawiera VAT

-1,00 zł

39,99 zł zawiera VAT

 • Taśma Tuff Tape (TT stosowana jest podczas łączenia płyt gipsowo-kartonowych na płaskich powierzchniach (takich jak sufity i ściany) w miejsce siatki, fizeliny, taśmy papierowej, taśmy papierowej z wkładką aluminiową oraz do wykańczania narożników wewnętrznych. 
  Taśma Tuff Tape doskonale nadaje się do maskowania pęknięć i rys na sufitach i ścianach, a także do napraw powierzchni w miejscach, gdzie papier lub siatka uległy zniszczeniu.
  Taśma Tuff Tape ze względu na brak reakcji z wodą znajduje zastosowanie w miejscach narażonych na wilgoć, tam gdzie taśma papierowa mogłaby ulec zniszczeniu (np. w okolicach wanien i pryszniców).

  Sposób użycia:

  - Utnij taśmę na odpowiednią długość i przytnij końcówki pod kątem 45°.
  - W celu przyklejenia taśmy zastosuj masę gipsową (z wyjątkiem gipsów szybkoschnących - np. gipsu budowlanego) i umieść taśmę Tuff Tape w miejscu przeznaczenia.
  - W przypadku narożników wewnętrznych - złóż taśmę wzdłuż (napisami do środka) następnie delikatnie wyprostuj i przyklej, dociskając do rogu wewnętrznego. Dopasuj taśmę tak, aby stworzyć prostą linię rogową na załamaniu.
  - Usuń nadmiar masy gipsowej za pomocą szpachelki, nie pozostawiając pęcherzyków powietrza pod taśmą.
  - Pokryj taśmę cienką warstwą masy gipsowej o grubości ok. 1 mm, wyrównując z płaszczyzną ściany. Pozostaw do wyschnięcia.
  - W przypadku narożników wewnętrznych - nie wypełniaj samego rogu masą gipsową po zainstalowaniu taśmy. Pozwoli to zachować prostą linię rogową.
  - W razie potrzeby zastosuj ponownie masę gipsową i pozostaw do wyschnięcia.
  - Wyrównaj nierówności papierem ściernym o gradacji co najmniej 180.
  - Wewnętrzną linię zagięcia taśmy przeszlifuj krawędzią zgiętego papieru ściernego.
  - Przy utworzeniu płaskiej powierzchni z płyt G-K w miejscu ich łączenia zakończonego oryginalną fazą, które łączy się z inną ścianą pod różnym kątem, taśmę zastosowaną w narożniku wewnętrznym lub rogu zewnętrznym należy założyć na taśmę łączącą płyty, które stanowią płaską powierzchnię.
  - Przy utworzeniu płaskiej powierzchni z płyt G-K, które nie posiadają fazy. W miejscu ich łączenia z inną ścianą pod różnym kątem, taśmę łączącą płyty stanowiącą płaską powierzchnię należy dosunąć na styk do taśmy zastosowanej w narożniku wewnętrznym lub rogu zewnętrznym.

 • Producent Center-Flex
  Model taśma do połączeń i narożników wewnętrznych płyt g-k
  Szerokość 57 mm
  Gwarancja 2 lata
  Kolor biały
Przewoźnik Informacje Cena
DPD Krajowa 24-48 h 20,00 zł
DPD Krajowa za pobraniem 24 - 48 h 25,00 zł
Paczkomaty 24 h -48 h 15,00 zł

* Przy zakupach ponad 999,00 zł darmowa dostawa!

Możesz jeszcze potrzebować:

Produkty Z Tej Serii