Termos obiadowy Lunchbox 0,5L

Producent: Kamille

Nowy

Dostępność: 24h

Opis produktu

Cena: 37,99 zł zawiera VAT

 • Termos na żywność Kamille poprawi Twój komfort nie tylko podczas wycieczek i wyjazdów turystycznych, ale również na co dzień. Dzięki niemu przed wyjściem do pracy spakujesz do niego gorące danie, które ze smakiem spożyjesz w porze obiadowej - to świetne rozwiązanie zwłaszcza kiedy nie można skorzystać z kuchenki mikrofalowej lub cateringu.
  Dodatkowo nie musisz codziennie wydawać pieniędzy na zamawianie obiadu do pracy, ponieważ dużo taniej przygotowujesz swój posiłek samodzielnie w domu.
  Najwygodniej w termosie przechowuje się zupy, musy oraz dania jednogarnkowe. Do termosu zapakujesz ciepły posiłek swojemu dziecku.
  Termos obiadowy Kamille jest komfortowy w użytkowaniu, jedzenie z niego jest higieniczne i nie ma obawy o zabrudzenie odzieży podczas jedzenia, nawet w trudnych warunkach polowych np. podczas wycieczki szkolnej, na boisku sportowym itp.
  Niezbędny w wielu sytuacjach
  Lunch Box Kamille rewelacyjnie spisuje się podczas trekkingu oraz biwaków. Zapewnia dostęp do ciepłego jedzenia podczas całodziennego wędrowania w terenie pozbawionym bazy turystycznej.
  Pusty termos jest łatwy do mycia dlatego zaraz po zjedzeniu obiadu można wlać do niego chłodny lub ciepły napój, który zachowa swoją niską temperaturę przez dalszą cześć dnia.
  Długotrwale utrzymuje temperaturę
  Dobre właściwości termiczne termosu na żywność Kamille wynikają z zastosowania podwójnych ścianek gwarantujących skuteczną izolację.
  W zakrętce wewnętrznej znajduje się dodatkowa silikonowa uszczelka dzięki której termos w 100% zachowuje szczelność.
  Zakrętka zewnętrzna została estetycznie wykończona tworzywem, które pozwala wykorzystywać ją jako miseczkę.
 • Producent Kamille
  Model termos obiadowy 2060
  Materiał stal nierdzewna 18/10
  Pojemność 500 ml
  Gwarancja 2 lata
  Pozostałe informacje 100% wodoszczelny,, czas trzymania temperatury: do 8h, podwójne stalowe ścianki, nakrętkę można wykorzystać jako miskę do posiłku
Przewoźnik Informacje Cena
DPD Krajowa 24-48 h 20,00 zł
DPD Krajowa za pobraniem 24 - 48 h 25,00 zł
Paczkomaty 24 h -48 h 15,00 zł

* Przy zakupach ponad 999,00 zł darmowa dostawa!

Możesz jeszcze potrzebować: